510

Xbox Music

imdb-logo

Xbox Music; Windows Phone 8, Windows 8 ve tabi ki Xbox üzerinde müzik satın almanızı, aktarmanızı ve indirmenizi sağlayan, bulut tabanlı bir müzik hizmetidir. Telefonunuzda Xbox Music’ten tam olarak faydalanabilmek için, aylık müzik abonelik hizmeti olan Xbox Music Pass’e kaydolmanız gerekir.

Not
Xbox Music Mağazası, Windows Phone 8 kullanan herkese açıktır. Xbox Music Pass’e abone olmadan Mağaza’dan satın aldığınız müziği aktarabilir veya indirebilirsiniz.

Xbox Music Pass alma
Xbox Music Pass, Xbox Music Mağazası’nda kullanılabilir olan şarkıları telefonunuza aktarmanızı veya Internet bağlantısı olmadan dinleyebilmeniz için indirmenizi sağlar.

İşte Xbox Music Pass alabilmeniz için bazı yollar:

xbox.com adresine gidin ve kaydolun.
Bilgisayarınızdaki Windows 8 Müzik uygulamasında Ayarlar > Hesap> Xbox Music Pass’e gidin.
Zaten Zune Music Pass’iniz varsa, kullanmaya devam edin. Zune Music Pass ile ilişkilendirilen Microsoft hesabı otomatik olarak Xbox Music için çalışacaktır.
Xbox Music Pass’in telefonunuzda çalışması için, telefonunuzla ilişkilendirilen Microsoft hesabını kullanmanız gerekir. Hesap seçme hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hangi Microsoft hesabını kullanmalıyım? konusuna bakın.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir