521

Xperia Z4

Sony’nin kısa bir süre içerisinde yeni en üst model telefonunu tanıtması bekleniyordu, yani Xperia Z4’ü. Gelen bilgilere göre bu telefon tanıtılacak tabi ki, ama tüm dünyada satışa sunulmayacak. Telefonun sadece Japonya pazarında yer alacağı açıklandı. Bunun nedeni tam olarak bilinmese de Sony’nin bir de dünya çapında buna benzer bir telefon çıkarmasına kesin bir gözle baktığımızı ifade edelim. Samsung da yeni Galaxy S6’sını Japonya’da kendi ismi olmadan satışa sunmuştu.

Xperia Z4, Sony’nin yeni amiral gemisi değil
Bugün Xperia Z4 hakkında açıklamada bulunan Sony, cihazın sadece Japonya’ya özel olarak duyurulduğunu ifade etti. Yani, Xperia Z4 Japonya dışındaki hiçbir pazarda satışa sunulmayacak. Sony, diğer pazarlardan çekilmiş gibi bir algıya kapılabilirsiniz. Ancak, bu durumun aksine sizleri sevindirecek önemli bir haberimiz var. Zira söylenenlere göre Sony’den daha güçlü bir model daha gelecek.

Sony’nin gerçek amiral gemisi Mayıs’ta!
Sony’nin açıklaması sonrası gelen iddialara göre Sony, gerçek amiral gemisi modelini Mayıs ayının sonunda gerçekleştireceği etkinlik ile tanıtacak. Ayrıca bazı kaynaklar Sony’nin gerçek amiral gemisini Eylül’de IFA 2015’te yapılacak etkinlik ile duyuracağını iddia ediyor. Şimdilik detayları bilinmeyen akıllı telefon, iddialara göre çok önemli yenilikler içerecek ve Sony Xperia Z serisinin bilinen algısını değiştirecek. Bakalım Sony’nin gerçek amiral gemisi hangi özellikler ile gelecek?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

521
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir