530

Sony Xperia Z3v

Geride bıraktığımız gün Sony, New York’ta yeni bir akıllı telefonunu daha tanıttı. Z3’e fazlasıyla benzeyen bu modelin pek fazla rağbet görüp görmeyeceği bir muamma iken bizim görevimiz telefonu sizlere tanıtmak. Sony Xperia Z3v model adıyla tanıtılan yeni nesil akıllı telefon bu ayın sonuna doğru satışa sunulmuş olacak. Amerika’da sadece bir telefon operatörüyle, Verizon’la satışa sunulacak olan telefonun fiyatı da belli oldu. Gelen bilgilere göre Sony Xperia Z3v fiyatı 199 dolar.

Xperia Z3v, Z3’ten Verizon logosu, kablosuz şarj özelliği ve 3200mAh’lık batarya kapasitesi ile ayrılıyor. Xperia Z3’teki batarya 3100mAh’tı. Orijinal modelden tasarım anlamında farkı bulunmayan model, Verizon’a özel bir model olmanın dışında ciddi bir değişiklik barındırmıyor.


Fiyatı da belli oldu

Android 4.4.4 KitKat önyüklü akıllı telefon Xperia Z3v’deki kamera ve işlemci özellikleri Xperia Z3 ile aynı. Xperia temeları, PS4 Remote Play, 4K video özellikleri de yine ortak. Amerika’da 23 Ekim itibarıyla Verizon Wireless üzerinden satışına başlanacağı açıklanan modelin fiyatı 2 yıllık kontratla birlikte 199 dolar olacak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir