516

Explorer Android

imdb-logo

Android işletim sistemli telefonlarda dahili ya da harici hafızadaki dosyalara ulaşmak her zaman kolay değildir. Samsung, HTC ve Sony gibi birçok üretici standart olarak benzer yazılımlar sunuyor olsa da Google Play online yazılım mağazasında farklı çözümler de bulunuyor. İşte bunlardan biri olan Explorer basit arayüzü ve kolay kullanımı ile dikkat çeken bir uygulama. Explorer’ın Android telefonlar için olan sürümünü Google Play yazılım mağazasından indirip telefonumuza kurarak incelemeye başlıyoruz.

Yazılım telefonun dahili hafızasını gösterebildiği gibi varsa harici belleği ve içindekileri de gösterebiliyor. Öte yandan yazılım yardımı ile zip, tar ve rar dosyalarını açabiliyorsunuz. Benzer şekilde zip ve tar dosyaları da oluşturmak mümkün.

Explorer birden fazla dosyayı seçip taşıma ya da kopyalama işlevlerini de gerçekleştiriyor. Ayrıca arama fonksiyonu ile bütün hafızalarda arama da yapabiliyorsunuz.
Hızlı çalışan bir uygulama olan Explorer, kolaylığı, hızlı çalışması ve temel görevleri yerine getirmesiyle bizden tam puan alıyor. Ücretsiz yazılımı telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

516
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir