525

FxGuru Movie FX Director

imdb-logo

Geçtiğimiz günlerde Android için yayınlanan FxGuru: Movie FX Director bugünkü inceleme konuğumuz oldu.

Picadelic’in geliştirdiği FxGuru: Movie FX Director ile son çıkan sinema filmlerinde görmeye alışık olduğunuz video efektlerini kendi videolarınıza uygulayabilirsiniz. Eğlence kategorisindeki FxGuru: Movie FX Director, Android 2.2 ve üstü sistemlerde çalışıyor. Google Play Store ortalaması 4.5 olan uygulama, ücretsiz olarak görünse de sadece bir kaç efekti ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Diğerlerini satın almak durumundasınız. Boyutu 41 Megabyte olsa da indirdiğiniz efektlere oranla boyutu artıyor.

FxGuru: Movie FX Director’ın arayüzü ile başlayalım. Malum uygulama bir video efekt uygulaması olduğu için çok kaliteli bir arayüze ve ihtişamlı ses efektlerine sahip. Kullanacağnız efektleri televizyon vari bir ekrandan izleyebiliyorsunuz. Arayüzü gerçekten çok başarılı. Galerinizden ya da anlık video kaydederek, video oluşturmaya başlıyoruz. Kullanılabilecek 17 farklı video efekti var, ancak bunların sadece 3 tanesini kullanabiliyorsunuz.

TNT Barrel adlı video efektini açmak için ise uygulamayı Facebook’ta paylaşmanız gerekiyor. Böylelikle ücretsiz sürümde 4 efekt
Açıkçası kullanılabilen efektler en başarısız olanları. Rocket Launcher, Alien Probe, Mach Attack ve diğer tüm güzel efektler için ücret ödemelisiniz.

Kullanılabiecek efekterden birini seçtikten sonra Start diyerek kayıda başlıyorsunuz. Videoda yer alacak efekt kırmızı çizgiler ile belli oluyor. Ona göre kurgunuzu yapmalısınız. Hareketlerinizi yavaş yapmanız ve iyi ışık altında kayıt yapmanız öneriliyor.

Kayıtı yaptıktan sonrası çok kolay. Video kalitesi ve ses ayarını yaptıktan sonra 12 – 16 saniye arası değişen kaliteli videolar elde edebiliyorsunuz.
Ancak belirtmekte fayda var, uygulama her ne kadar başarılı olsa da kısıtlı sürümü pek bir işe yaramıyor. Bunu bilerek indirin.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

525
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir