513

Kose Yazarlar

imdb-logo

Ortadoğu, Türkiye, YeniÇağ gazeteleri isteğiniz ile eklendi. Yeni gazeteler için güncelleme butonuna basınız.
Birkaç gündür yorumlarda konu edilenler üzerine açıklama: Uygulamayı yayınlayan bizlerin siyaset ile hiç bir yakınlığımız bulunmamaktadır. Mobil siteleri bulunmayan veya bulunup da yazarlar linki olmayan iki siteyi de sizlerin uyarısı ile ekledik. Uygulamaya kullanıcı olarak kendiniz istediğiniz gazeteyi, haber sitesini ekleyebiliyor, istediğinizi çıkarabiliyorken, sıralamalarını değiştirebiliyorken veya isteklerinizi mail yolu ile iletebileceken yorum olarak 1 yıldız verip siyaset konuşmanızı iyi niyetli bulamıyoruz. Yine de tüm fikirlere saygılıyız. İyi günler.
Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinin yazarlarına cep erişimi.
Milliyet, Hürriyet, HaberTurk, Sözcü, Sabah, Star, Vatan, Fanatik, Pas Fotomaç, Zaman, Taraf, Yeni Şafak, Bugün, Posta, Radikal, Haber 7, Cumhuriyet, Ortadoğu, Türkiye, YeniÇağ gibi internet gazetelerinin yazarlarına tek noktadan erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın versiyon 1.0 olduğunu da dikate alarak görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırmanızdan memnuniyet duyarız. Uygulamanın updateleri ile kusursuz hale getirmemizde bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Kategoriler: Haberler, Yazarlar, Spor, Ekonomi, Sanayi, Eğitim, Eğlence, Sanat, Kitaplar, Ünlüler, Filmler, Müzik, Sağlık, Mizah, Otomotiv, Kültür, Yiyecek, ve, İçecek, Ev, ve, Bahçe, Tiyatro, Seyahat, , Politika, Din, Bilim, Çevre, Coğrafya, Uzay, Teknoloji, Bilgisayar, Internet, Kişisel, Teknolojisi, Video, Oyunları konularında yazarların güncel yazıları hakkında bilgi sahibi olun, yazar oku.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir