514

Meme Generator

imdb-logo

Meme Generator, bir çoğumuzun 9GAG gibi sitelerden bildiği Troll’lük ve ince espriler içeren fotoğraflar oluşturabileceğiniz kullanışlı bir uygulama. Meme Generator’a yakından bakalım. Meme Generator, 15 Megabyte boyutunda. Eğlence kategorisindek uygulama Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. Meme Generator, Google Play Store’da 4.7 gibi yüksek bir puan ortalaması tutturmayı başarmış.

Meme Generator ile Meme adı verilen eğlenceli fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda dört sekme öne çıkıyor. Tümü, Yeniler, Popüler ve Favoriler. All yani Tümü ile tüm hazır Meme’leri görebilirsiniz. New ile yeni eklenen Meme’leri görebilir, Popular ile popüler olanları, Favorites ile favoriye aldıklarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Meme Generator, çok basit bir mantıkla çalışıyor. İster 230’u aşkın Meme’den birini seçebilir, ister kendi fotoğrafınızı seçip yazı ile Meme haline getirebilirsiniz. Bu yazılar üst ve alt olmak üzere konumlandırılmış. Çok zekice espiriler yapabilirsiniz. Bunun için çok uygun fotoğraflar bulunuyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir