520

PicsArt Photo Studio

imdb-logo

Fotoğraflarınızı düzenlemek, filtreler eklemek ve hatta daha fazlasını yapabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız PicsArt Photo Studio öne çıkıyor. Bu maharetli uygulamaya yakından bakıyoruz. PicsArt Photo Studio, 12 Megabyte boyutunda. Fotoğrafçılık kategorisindeki yazılım Android 1.6 ve üzerinde çalışıyor. Google Play Store ortalaması ise 4.7. İnternet bağlantısı olmadan da kullanabileceğiniz PicsArt Photo Studio, kalabalık bir ana menü ile geliyor. Başlıca galeriden seçerek ya da fotoğraf çekerek fotoğraflarınızı düzenleyebilir, serbest çizim yapabilir, fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.
Galeri, Ağım ve Profilim kısımlarını da internet bağlantınızı aktif edip üye olarak kullanabilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoğrafları profilinize upload edebilir ve dünya genelinde kullanıcıların upload ettikleri fotoğraflara bakabilirsiniz. Ayrıca profilinizi düzenleyebilirsiniz.
Kısca fotoğraf düzenlemeden bahsedecek olursak galeriden, kameradan, Facebook-Google-Picasa-Flickr ve Dropbox hesabınızlarınızdan fotoğraf seçip düzenlemeye başlayabilirsiniz.
Seçtiğiniz fotoğrafa uygulayabileceğiniz bir çok efekt ve araç bulunuyor. Tool ile fotoğrafı ters çevirebilir, kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir ve döndürebilirsiniz. Çok kapsamlı bir bölüm olan efektlerle de Instagram’daki gibi renk filtreleri ve çerçeveler ekleyebilirsiniz. Her efektin kendi içinde özel ayarı bulunması ise uygulamanın bir başka öne çıkan özelliği.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

520
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir