506

Pocket

imdb-logo

Hepimizin başına gelmiştir: Telefonda, tablette ya da bilgisayarda bir internet sitesine gireriz. Sitenin kendisini ya da sitedeki bir sayfa çok hoşumuza gider. Sayfayı kaydetmek üzere bir kenara not alırız. Bazen kendimize e-posta da göndeririz. Bazen de unutur gideriz.

Eski adıyla ReadItLater yeni ismiyle Pocket bu unutkanlıkların önüne geçmek için tasarlanmış birden fazla platform desteğine sahip harika bir uygulama. Pocket isim değişikliğiyle birlikte daha şık bir arayüze ve gelişmiş özelliklere sahip oldu. Ayrıca ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan eski uygulama yerine bütün özelliklerin olduğu tek bir uygulama geldi.
Uygulamanın bilgisayar, telefon ve tablet sürümleri bulunuyor. Birden fazla platform ve işletim sistemini destekleyen uygulamanın Android işletim sistemine sahip cep telefonları için olan versiyonunu inceliyoruz.

Girdiğiniz internet sayfalarını bir kenara not almak, gerektiğinde bu sayfaları arayıp bulmak istiyorsanız multi platform ve cihaz desteği sunan Pocket’ın derdinize derman olacağının garantisini veriyoruz. Uygulamanın Android versiyonunun indirmek için buraya tıklayın.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

506
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir