507

Songify

imdb-logo

Şarkı söylemek istiyor ancak yeteneğiniz olmadığını mı düşünüyorsunuz ? Yeteneğim var ancak vokalime eşlik edecek müzik yok mu diyorsunuz? İşte hepsini sizin için çözecek uygulama: Songify. Songify, Android 2.2 ve üzerinde çalışıyor. Ücretsiz olan uygulamanın boyutu 10 Megabyte. Müzik ve ses kategorisindeki yapım, Google Play Store’da 4.0 puan ortalaması tutturmuş.

Telefonunuzun mikrofonu yardımıyla sesinizi kaydeden uygulamanın sesinizi iyi kaydetmesi için telefonu konuşurken olduğu kadar olmasa da ağzınıza yakın tutmalısınız. Ekrandaki ikona dokunarak sesinizi kaydedip, bitirmek istediğinizde bir kez daha dokunmanız yeterli oluyor.

Tabii uygulamayı açar açmaz şarkı söylerseniz uygulamakendi şarkısını seçiyor. Resongify ile şarkı değiştirebiliyorsunuz ancak tahmin edebileceğiniz üzere sadece bir kaç parça açık durumda. Diğerleri için oyun parası almalısınız. Oyun parası satın alıp ve şarkı almak isteyenler için kulaklık ikonununa dokunarak dinleyebilirsiniz.

Kaydettiğiniz sesinizin üzerine müzik ve mixler eklendiğinde çıkan sonuca şaşırıyorsunuz. Eğer beğendiyseniz şarkıyı kaydedebilir, zil sesi yapabilir ya da paylaşabilirsiniz. Sonuç olarak eğlenceli yapısıyla Songify arkadaşlarınız arasında bir süreliğine eğlenceli anlar geçirmenizi sağlayacaktır.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

507
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir