513

Spray Painter

imdb-logo

Grafitiye ilgi duyanlar için hoş bir uygulama olan Spray Painter, telefonunuzda kısıtlı özelliklerle de olsa grafiti yapmanıza yazıyor. Netox’u geliştirdiği bu yapıma yakından bakalım. Eğlence kategorisindeki Spray Painter, 1.5 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,2 olan yapım, Android 2.0 ve üzerinde çalışıyor.

Telefonunuzun ekranını duvar olarak kullandığınız bu uygulamada, çizim yapmak biraz da sizin becerinize kalmış. Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S3 ve HTC One X gibi büyük ekranlarda, bir de dokunmatik kaleminiz varsa daha da başarılı çizimler yapabiliyorsunuz.
Uygulamada ekranda görüldüğü üzere renkli spreyleri seçip boyamaya başlıyoruz. Bu spreyler sadece görünenlerle sınırlı değil. İkonları sağa doğru çekerek daha fazla renk seçeneğine ulaşıyorsunuz. Menü kısmında duvarın şekli ve rengi ayarlanabiliyor. Dilerseniz None’u seçerek boş bir arka plan üzerinde çalışabilirsiniz.
Ayrıca arka planı resimi için kameranızdan resim çekebilir ya da galerinizden resim yükleyebilirsiniz. Spray Painter uygulamasında sizin için kolaylık olsun diye bir kaç hazır resim eklenmiş. Bunları istediğiniz yere konumlandırıp, büyüklüklerini ayarladıktan sonra boyamaya başlayabilirsiniz.
Eğlenceli bir uygulama olan Spray Painter ile çok güzel eserler çıkartmak mümkün. Ayrıca bu çizimleri kaydedebildiğinizi hatırlatalım.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir