509

Streamzoo

imdb-logo

iOS’dan sonra Android’e de gelen ancak gelişiyle beraber seveni kadar bir o kadar sevmeyeni oluşan Instagram’a bir altrenatif arıyorsanız Streamzoo karşınıza çıkıyor. Baştan sonra Instagram benzerliği ile dikkat çeken uygulama, bunun yanı sıra diğer sosyal medyaların iyi yanlarını, Instagram’ın eksik yanlarını alarak güçlü bir kombinasyon oluşturmuş. Gördüğünüz gibi Streamzoo’unun ana ekranında Badges ve Leaderboard kısımları dikkat çekiyor. Demek ki bu uygulama ile rozetler ve puanlar toplayacağız.

Streamzoo’yu açtığınızda ister fotoğraf çekip düzenlemeye başlayabilirsiniz. İsterseniz de öne çıkan resimleri inceleyebilirsiniz. Baştan hatırlatmakta fayda var Streamzoo’yu üye olmadan da kullanabililirsiniz ancak üye olmamanız durumunda düzenlediğiniz fotoğrafı paylaşamayacaksınız. Sadece bu da değil resimleri beğenmek, yorum atmak ve kişileri takip etmek gibi temel şeyler için her sosyal platformda olduğu gibi burada da üye olunması gerekiyor.

Sonuç olarak Streamzoo, anlattığımız özelliklerin bir araya gelmesiyle çok başarılı bir uygulama oluyor. Fotoğraf düzenleme uygulaması olmasının yanında sosyal yönü de oldukça kuvvetli olan uygulama kesinlikle denenmesi gereken bir uygulama.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir