530

Türkçe - İngilizce Sözlük

imdb-logo

BitKnight’sın geliştirdiği Dictionary Turkish – English ile İngilizce Türkçe sözlük ihtiyacınızını gidereceksiniz. Çevrimdışı olarak da kullanabileceğiniz sözlüğe yakından bakalım. Dictionary Turkish – English, yani Türkçe – İngilizce sözlük, 1 megabyte boyutunda. Ancak kullanmadan önce veri tabanı dosyasını da indirmelisiniz. Kitaplar ve Referans kategorisindeki uygulama, Android 1.6 ve üstünde çalışıyor. Google Play Store’da 4.7 gibi çok başarılı bir ortalamaya sahip.

Uygulamanın kelime dağarcığı da yeterli. 139.000+ kelime barındırıyor. Bir kelimenin birden fazla anlamını görebiliyorsunuz. Uygulamanın ana ekranında bir şey aramamış olsanızda A ile başlayan kelimeler ve anlamları görünüyor. İsterseniz bu menüde de gezebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kelimeleri favorilerinize alabiliyorsunuz.

Dictionary Turkish – English, bir kaç özelliğini kullanamasanız da geri kalanları ile bile yeterli bir uygulama. Kullanmak için bir sözlük uygulaması arıyorsanız alternatifleriniz arasına rahatlıkla alabilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir