517

µTorrent

imdb-logo

Gün geçtikçe kabiliyeti artan akıllı telefonlarımız artık Torrent dosyalarını da indirebiliiyor. Android için çıkan µTorrent Beta ile telefonunuz çok daha yeteneklenecek. µTorrent Beta, 1.6 Megabyte boyutunda. Ücretsiz olan uygulama Medya ve Video kategorisinde bulunuyor. Android 2.1 ve üzerinde çalışan uygulama Google Play Store’da 4.4 puan ortalamasına sahip.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama, üç ana sekmeden oluşuyor. Tüm Torrentler, tamamlananlar veindirilenler. Torrentleriniz indirilme durumlarına göre belirttiğimiz sekmelerde yer alıyor.
Alt çubuktaki ikonlar ile sırası ile Torrent durumlarını gören ekrana geçiş yapmaya, internette Torrent aramaya, BitTorrent’in önerilen içeriklerine ve ayarlarına ulaşabilirsiniz.
µTorrent Beta ile masaüstü bilgisayarlarınızda indirdiğiniz gibi Torrent dosyalarını indirebilirsiniz. Uygulama bunu sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapıyor. İndirdiğiniz dosyanın ve internetinizin hızına bağlı olarak çok yüksek hızlara ulaşabiliyorsunuz.
Eğer indirdiğiniz dosyayı kaldırmazsanız Seed ediyor yani diğer kullancılar için kaynak oluyorsunuz.
Esasında çok basit bir arayüze sahip olan uygulamanın ayar kısmı pek seçenek içermiyor. Kullanıcıların aşina olduğu download ve upload hızına limit koyma, TCP Port düzenleme, µTorrent Beta’nın açılışta başlaması gibi ayarlar bulunuyor.

Sonuç olarak µTorrent Beta, oldukça yararlı bir uygulama. Android’in yapamayacağı şeylerin azaldığını gösteren bu uygulama yüzünden bir çok kullanıcı yüksek kapasiteli bir hafıza kartı almak isteyecektir diye düşünüyoruz. µTorrent Beta, telefonunuzda kesinlikle bulunması gereken bir uygulama. Tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir