522

Fragmanlar Uygulaması

imdb-logo

Cihazlar ve tabletlerin hayatımıza girmesi ile yayınlanan uygulamalar sayesinde günlük yaşantımız eğlenceli ve kolay bir hale dönüşüyor. Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz dizilerin bir sonra ki hafta yayınlanacak bölümünü merakla bekliyorsanız Android platformunda bir mobil cihazınız veya tabletiniz varsa Fragmanlar uygulaması yardımınıza yetişiyor. Fragmanlar uygulaması sayesinde günlük televizyonda yayınlanan dizilerin ve sinemada vizyona girecek olan filmlerin fragmanlarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
Özellikle takip etmek istediğiniz bir dizi veya film varsa Fragmanlar uygulaması bu istediğinize olanak tanıyor. Takip ettiğiniz dizilerin veya filmlerin yayınlanan yeni fragmanların da mobil cihazlarınıza veya tabletinize “Takip ettiğiniz dizinin veya filmin yeni fragmanı yayınlandı.” şeklinde uyarı vermektedir. Böylelikle sevdiğiniz dizilerin veya filmleri kolaylıkta takip etmiş ve haberdar olmuş oluyorsunuz.

Bunların yanı sıra günü takip etmek ve bir şey kaçırmak istemeyenler uygulamada Vizyon bölümümüzde yer Bugün adı altında TV’de hangi dizinin oynayacağını görebilir, fragmanını izleyebilir ve bölümün özetine ulaşabilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

522
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir