513

iRig Recorder

imdb-logo

Özellikle teknoloji basını başta olmak üzere pek çok basın alanında çalışan istediği en önemli yenilik, pratik ses ve video kayıt cihazları. Günümüzde çıkan aksesuarlar sayesinde, akıllı telefonlarla neredeyse profesyonel çekimler yapabiliyoruz.
Artık çoğu üst seviye telefonun Full HD video kaydı yapabildiği günümüzde yaşadığımız en büyük sorun ise, video kaydı sırasındaki ses kayıdı ya da normal bir alanda alınabilecek kaliteli bir ses kayıdı. iRig Recorder adlı bu yazılım, ses kayıt konusunda çıtayı bir kaç kademe yukarı taşıyor.

Sadece iş uygulamada bitmiyor. iRig Recorder ile beraber çıkan pek çok aksesuar, cep telefonunu profesyonel bir ses kayıt cihazına dönüştürüyor. 3.5mm’lik kulaklık ve mikrofon bağlantısını XLR ile profesyonel mikrofonlara çevirebilen aksesuarların yanı sıra, üste takılabilen mikrofonlar ve standlar bulunuyor. Hem uygulama hem de mikrofon aksesuarlarıyla beraber Android tabanlı telefonunuzu, çok daha fonksiyonel olarak kullanabiliyorsunuz.
iOS’tan sonra Android’e çıkan uygulamayı, ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz. Uygulama içerisinden satın alımlarla, tam fonksiyonel kullanım için, 4.99 Dolarlık bir ödemeyi gözden çıkarmanız gerekiyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir